Angelai ir katinai

 

Apie gyvąją kosmetiką

 

Gyvąja kosmetika vadinama todėl, kad ši kosmetika, lyginant ją su kitomis, išsaugojo daugiausia gyvybinės augalų ir saulės energijos. Ją gaminant, augalas patiria vieną fizinį perkeitimą - aliejus, pavyzdžiui, spaudžiamas presu, o hidroliatas ir eterinis aliejus - distiliuojami vandeniu arba garais. Augalas šio perkeitimo metu nepatiria žalojančių technologijų poveikio ir tokiu būdu išsaugo gyvybinę energiją ir visas sukauptas vertingas bioaktyvias medžiagas. O svarbiausias Gyvosios kosmetikos pranašumas - oda nealinama bevertėmis ar juolab pavojingomis medžiagomis.

Aliejaus riebalų sudėtis yra artimiausia  odos išskiriamiems riebalams, todėl jie įsisavinami 100 procentų. Tai, kuo tepame odą, greičiausiai patenka į mūsų organizmą, todėl geriausia ir naudingiausia odą įtrinti natūraliais aliejais. Tuo, kuo maitiname savo kūną, turime maitinti ir savo odą, nes oda – gyvas organas, ji valgo ir valosi. Naudojant įprastus kremus, odos poros ilgainiui užsikemša dėl sintetinių medžiagų, kurių kremuose yra net iki  80 procentų. Jos paprastai yra skirtos ne gražinti odą, o sukurti gražų kremą. Aliejus to niekada nepadarys. Jo kosmetinio poveikio gali tektilaukti ilgiau, nes odai reikės atprasti nuo cheminių stimuliantų ir imti stengtis pačiai. Bet rezultatas viršys jūsų lūkesčius :)

 

Gyvosios kosmetikos naudojimo atmintinė

 

• Prieš naudojimą patariame aliejus gerai suplakti, kad vienodai pasiskirstytų sunkūs ir lengvi aliejai.
• Gaminiai turi būti tepami ant drėgnos/šlapios odos, nes taip oda geriau pasisavina aliejų vertingąsias medžiagas, kremas geriau ir giliau įsigeria.
• Rekomenduojama odą drėkinti pasirinktu gėlių ar augalų vandeniu, nes jis greitina ir gerina veikliųjų medžiagų patekimą į gilesnius odos sluoksnius.
• Didžioji dalis „Ambroozija“ produktų gaminami aliejų pagrindu, todėl kosmetika yra šiek tiek riebesnė, tačiau oda reikiamą aliejaus/kremo/sviesto kiekį pasisavina per 10 minučių, o perteklių galima nusausinti servetėle.
• Kremą, kurio sudėtyje yra gėlių ar augalų vandens, patartina tepti medine mentele, o ne rankomis, nes vandeninėje terpėje greičiau dauginasi bakterijos.
• Gaminiai, kuriuose yra citrusinių vaisių eterinių aliejų, nenaudotini saulės voniose, nes yra fitotoksiški. Todėl pasitepus šiais kremais, negalima bent dvi valandas mėgautis saulės voniomis.

 

Galiojimas ir laikymo sąlygos


Mūsų kremus geriausia sunaudoti per 2 mėnesius nuo pagaminimo dienos, aliejų mišinius – per 6 mėnesius nuo jų pagaminimo dienos, jei pakuotėje nenurodyta kitaip. Beveik visus produktus reikia laikyti kambario temperatūroje, jei pakuotėje nenurodyta kitaip (pvz. laikyti šaldytuve).

Nėštukėms


Nėštumo metu negalima naudoti tų eterinių aliejų, kurie yra emenagoginiai, t.y. skatinantys menstruacijas: vaistinių šalavijų (salvia officinalis); anyžių (pimpinela anisum); pankolių (feniculum vulgare); rozmarinų (rozmarinus officinalis); kraujažolių (achillea millefolium); - muskatų (myristica fragrans).
Visi eteriniai aliejai „Ambroozija“ kosmetikoje yra skiedžiami baziniais aliejais ir gryni nenaudojami, todėl jų poveikis silpnesnis.

Alergiškiems


Į alergiją linkusiems ar jautrią odą turintiems žmonėms, prieš naudojant kremus ar aliejus ant didesnio ploto, rekomenduojame pasitepti nedidelį odos lopinėlį ant riešo ar alkūnės įlinkio arba dilbio vidinės pusės. Jei per 12 valandų neatsiranda jokių nemalonių pojūčių, produktą drąsiai galima naudoti veidui arba kūnui. Jei odą sudirgsta, tą vietą rekomenduojame gerai nuvalyti aliejumi. Skaitykite sudėtis, nes gal būt jūs galite būti alergiški kai kuriems natūraliems eteriniams aliejams ar aktyviems komponentams, kaip medui ar bičių vaškui.
Jautriems žmonėms rekomenduojame veido kremą su medetkom „Žemė“, nes jame nėra eterinių aliejų, arba užsisakyti produktą pagal individualų užsakymą.

Pastebėjimai


Kremai gali susisluoksniuoti (vanduo gali atsiskirti nuo aliejų), bet gaminys bus vis tiek saugus naudoti, tiesiog kremą dar kartą gerai išmaišykite medine mentele. Gaminiai, kurių pagrindas yra sviestas, pvz. rankų kremas su laurų vaisių aliejumi „Medėja“, arba gydomasis sviestas „Aušlavis“, gali susigranuliuoti, bet vertingosios kremo savybės dėl to nenukenčia, produktas išlieka saugiu naudoti ir vėliau.

 


PagrindinisPagrindinis

Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Prisijungti

Dėmesio!

Norėdami užsakymą gauti greičiau, rašykite mums info@stilingosdovanos.lt arba skambinkite tel: 8677 38136
Idėjos vestuvėms!
Keramikos dirbiniai
Mažylio receptai
MagicFace.lt
Hostingas Serveriai.lt