Angelai ir katinai

 

Kokybiška ir graži žvakė puošia kambarį. Švelni, viliojanti žvakės liepsna sušildo namus ir teikia jiems jaukumo, o puikus kvapas sužadina prisiminimus apie rudenį surinktus obuolius, sėdėjimą prie spragsinčio židinio šaltą žiemos vakarą arba smėlį, jūrą ir karštą vasaros saulę, kaitinančią skruostus...

“Baltijos kvapų“ žvakės – tai puikiai kvepiančios, rankų darbo žvakės iš natūralaus sojų pupelių vaško. Žvakių gamybai naudojami augaliniai kvapnieji aliejai ( kai kurių sudėtyje yra eterinių aliejų).

 

Kodėl naudojamas sojų vaškas?


- Sojų vaško žvakės yra skalsios ir degdamos neišskiria suodžių kaip, pavyzdžiui, parafinas.

- Sojų vaško žvakės skalsesnės, nes lėčiau dega. Bandymai parodė, kad sojų vaško žvakė dega beveik perpus ilgiau nei parafininė žvakė (o pastarųjų kaina dažnai didesnė).

- Išsiliejusį sojų vašką lengva išvalyti iš medžiagos ar baldų apmušalų, tereikia šiek tiek šilto, muiluoto vandens. Išsiliejus karštam parafinui prireikia specialių valiklių, skirtų valyti alyvos bei riebalų dėmes. Kadangi sojų vašką lengva išvalyti, taip pat lengvai išplaunami ir žvakių indai joms išdegus – juos galima dar ir dar kartą naudoti naujų žvakių supylimui arba kitoms reikmėms, nes žvakėse nėra pavojingų cheminių medžiagų.

- Sojų vaškas, iš kurio gaminamos žvakės yra natūralus. Ir nors tai nėra 100% vien sojų vaškas (iš jo būtų neįmanoma pagaminti žvakių), jis sumaišytas su augalinės kilmės, saugiais aplinkai priedais. Priešingai nei parafinas – antrinis naftos produktas.

- Sojų vaškas, iš kurio gaminamos žvakės yra išgaunamas iš genetiškai nemodifikuotų sojų, išaugintų JAV ūkiuose, kuriuose nenaudojami herbicidai ir pesticidai. Žvakių pramonei tai patogus, biologinis, nuolat atnaujinamas medžiagų šaltinis. Geriau nei naftos produktai.

 

Jūsų patogumui ir išskirtiniam skoniui, siūlome Jums įvairių  formų ir stiliaus žvakių indus:

- Papuošiančios bet kokį interjerą, stilizuotos žvakės prabangaus stiklo induose.

- Žvakės kelioninėse skardinėlėse su dangteliais tiks susiruošusiems į kelionę.

- Arbatinės žvakelės permatomo polikarbonato indeliuose.

 

“Žvakė - žmogaus simbolis. Vaškas reiškia žmogaus fizinį kūną, dagtis - protą, o liepsna - dvasią arba sielą.”

G. Dunwick

 PagrindinisPagrindinis

Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Prisijungti

Dėmesio!

Norėdami užsakymą gauti greičiau, rašykite mums info@stilingosdovanos.lt arba skambinkite tel: 8677 38136
Idėjos vestuvėms!
Keramikos dirbiniai
Mažylio receptai
MagicFace.lt
Hostingas Serveriai.lt