Angelai ir katinai

 

Natūralaus gintaro kosmetika


Gamta  apdovanojo gintarą puikiomis savybėmis: auksaspalviai gintaro gabalėliai švelniais atspalviais glosto akis, traukia beveik juntama šiluma. Juk gintaras - ne tik suakmenėję sakai, tai kartu ir suspausta saulės energija, nepasiekiamai tolimų laikų saulės spindulių saugykla. Galbūt todėl gintaras asocijuojasi su mišku ir saule. Baltijos brangakmenis - natūrali augalinės kilmės iškasena: šiuolaikiniam augaliniam pasaulyje nėra likę tų medžių atstovų, kurie tada išskyrė sakus.
Nuo seno egzistavo nuomonė, kad senovinių pušų "ašaros" - sakų lašai, patekę į jūrą, nušlifuoti bangų ir išmesti į krantą, įgauna magiškų savybių, pakrauna energija. Dėl to gintaras visais laikais buvo vertinamas. Papuošalai iš gintaro neretai tapdavo sėkmės talismanais savo šeimininkams.
Mes esame įpratę matyti nepakartojamos spalvų gamos gintarą papuošaluose, tačiau nedaug kas žino, kad chemiškai apdorojant gintarą yra gaunamas GINTARO ALIEJUS IR GINTARO RŪGŠTIS.

 

GINTARO RŪGŠTIS - tai produktas, gaunamas perdirbant natūralų gintarą. Tai absoliučiai nekenksminga medžiaga, kuri pasižymi ypatingomis naudingomis savybėmis:


1.Stimuliuoja energijos gamybą ląstelėse.
Su amžiumi, be visų kitų pakitimų, organizmo ląstelės praranda savo sugebėjimą gaminti energiją. Organizmui pradeda trūkti energijos normaliam daugelio jo atliekamų funkcijų aprūpinimui, o tai veda prie organizmo suglebimo ir greito senėjimo .Svarbiausia medžiaga organizme, kuri suteikia energijos yra ATF adenozintrifosfatas. Gintaro rūgštis kaip tik skaitina ATF gamybą. Taigi jis yra galingas energijos gamybos ir daugelio organizmo funkcijų stimuliatorius, ir pasižymi ypatingu atstatančiu pajėgumu.
2. Stiprina ląstelių kvėpavimą, padeda ląstelėms, audiniams ir organams įsisavinti deguonį.
3. Nukenksmina laisvuosius radikalus. Pasižymi stipriu antioksidantiniu poveikiu.

GINTARO ALIEJUS gaunamas gintaro lydymosi proceso metu, kartu su gintaro rūgštimi. Kondensuojantis dujoms išsiskiria aštraus kvapo ir tamsiai rudos spalvos gintaro aliejus. Pagal savo fizines-chemines savybes šis aliejus priskiriamas eterinių aliejų grupei ir kaip visi aliejai lengvai tirpsta riebiuosiuose aliejuose, bet ne vandenyje.

GINTARO ALIEJUS - antiseptikas, pasižymintis imunitetą stimuliuojančiu poveikiu, ir žaizdeles užgydančiomis savybėmis. Tepant ant odos greitai įsiskverbia gilyn. Plačiai naudojamas dermatologijoje gydant furunkuliozę, inkštirinius bėrimus, pūslelinę, dedervinę, žaizdeles, trofines opas, pragulas ir nudegimus. Kaip aromaterapijos priemonė padeda gydant viršutinių kvėpavimo takų ligas, palengvina būklę esant bronchinei astmai ir tuberkuliozei.
Visos išvardintos gintaro rūgšties ir gintaro aliejaus savybės jau  seniai žinomos ir naudojamos tiek liaudies, tiek tadicinėje medicinoje bei farmakologijoje.

 

"AMBER CARE" - efektyvūs kosmetiniai preparatai, kurių sudėtyje yra išvestinių gintaro produktų (puikių gamtinių biostimuliatorių )- gintaro rūgšties ir gintaro aliejaus.
Tai kosmetinių preparatų kompleksas, leidžiantis atlikti sveikatinimo procedūras, paremtas energetinėmis ir spalvinėmis gintaro savybėmis

 PagrindinisPagrindinis

Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Prisijungti

Dėmesio!

Norėdami užsakymą gauti greičiau, rašykite mums info@stilingosdovanos.lt arba skambinkite tel: 8677 38136
Idėjos vestuvėms!
Keramikos dirbiniai
Mažylio receptai
MagicFace.lt
Hostingas Serveriai.lt